niedziela, 19 stycznia 2014

Rozstrzygnięcie konkursu

Mając na uwadze poziom otrzymanych prac oraz ich związek z tematem konkursu, jednogłośnie postanowiliśmy zmniejszyć liczbę nagród i wyróżnień do zera.
Prace konkursowe można pobrać stądOceniliśmy je, poniżej prezentujemy wyniki. Komentarze jury dostępne są po kliknięciu na nazwę pracy.


1. miejsce

Arilyn Szpetna – Marek „Planetourist” Golonka


2. miejsce

Moczary Ysfell – Marek „Planetourist” Golonka


3. miejsce

Szybkie żarcie – Marcin „Paladyn” Roszkowski


4. miejsce

Nie z tej gry – Karol „Eliash” Woźniczak


5. miejsce

Smokogłowie – Marek „Planetourist” Golonka


Jednocześnie mamy przyjemność ogłosić, że dwóch z dotychczasowych sponsorów, w oparciu o ocenę prac przez jury, przyznaje we własnym zakresie nagrody.


Marcin „Indoctrine” Lewicki przekazuje podręcznik Głębia Przestrzeni w wersji elektronicznej (PDF) Markowi „Planetouristowi” Golonce. 


Serwis 
Poltergeist przekazuje cztery książki:

 • 2312 Kima Stanleya Robinsona

 • Amerykańscy Bogowie Neila Gaimana

 • Arkadia Iwony Michałowskiej

 • Ziarna Ziemi Michaela Cobleya

Dwie spośród nich wybiera  Marek „Planetourist” Golonka, następnie jedną Marcin „Paladyn” Roszkowski, ostatnią otrzyma zaś Karol „Eliash” Woźniczak. Swe preferencje należy do 7 lutego wysłać na adres redakcja@polter.pl. Po upływie tego okresu kolejność wybierania nie obowiązuje.

3 komentarze:

 1. Dziękuję za wysokie lokaty moich prac i gratuluję pozostałym uczestnikom! Wasze teksty są ciekawe i chętnie wykorzystam niektóre wątki.
  Trochę więcej o konkursie i moich odczuciach co do niego piszę na Polterze: http://planetourist.polter.pl/Konkurs-Wyzwanie-b17532

  OdpowiedzUsuń
 2. A może by tak całość w PDF wydać :)?

  OdpowiedzUsuń
 3. Może jeśli po komentarzach autorzy postanowią poprawić swoje prace.

  OdpowiedzUsuń